
Parmigiani PFC128-0001400-X01402 Fleurier Kalpagraph Steel Black
| Case | Steel |
| Case Back | Sapphire |
| Case Length | 39.20mm |
| Case Width | 44.5mm |
| Case Thickness | 12.8mm |
| Crown | Ø 7 mm. |
| Crystal | Anti-reflective Sapphire Crystal |
| Dial Color | Black |
| Hands | Delta-shaped with luminescent coating |
| Dial Markers | Rhodium plating appliques |
| Functions | Hours |
| Movement | Automatic |
| Water Resistance | 30M |
| Bracelet Strap | Rubber Black |
| Clasp Type | Folding Buckle |
| Warranty | Full Factory Warranty |
| Gender | Men's |
| Brand | Parmigiani Fleurier |
Original: $162,897.00
-70%$162,897.00
$48,869.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case | Steel |
| Case Back | Sapphire |
| Case Length | 39.20mm |
| Case Width | 44.5mm |
| Case Thickness | 12.8mm |
| Crown | Ø 7 mm. |
| Crystal | Anti-reflective Sapphire Crystal |
| Dial Color | Black |
| Hands | Delta-shaped with luminescent coating |
| Dial Markers | Rhodium plating appliques |
| Functions | Hours |
| Movement | Automatic |
| Water Resistance | 30M |
| Bracelet Strap | Rubber Black |
| Clasp Type | Folding Buckle |
| Warranty | Full Factory Warranty |
| Gender | Men's |
| Brand | Parmigiani Fleurier |























