
Parmigiani PFC267-1000300-HA1441 Tonda 1950 Rose Gold Graphite
| Case | 18kt Rose Gold |
| Case Back | Display |
| Case Length | N/A |
| Case Width | 39mm |
| Case Thickness | 7.8mm |
| Crown | N/A |
| Crystal | Sapphire |
| Dial Color | Graphite |
| Hands | Polished and Luminous |
| Dial Markers | Polished |
| Functions | Hours, Minutes, Seconds |
| Movement | PF 701 Automatic |
| Water Resistance | 30 M |
| Bracelet Strap | Alligator |
| Clasp Type | 18kt Rose Gold Tang |
| Warranty | 2 Years |
| Gender | Men's |
| Brand | Parmigiani Fleurier |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case | 18kt Rose Gold |
| Case Back | Display |
| Case Length | N/A |
| Case Width | 39mm |
| Case Thickness | 7.8mm |
| Crown | N/A |
| Crystal | Sapphire |
| Dial Color | Graphite |
| Hands | Polished and Luminous |
| Dial Markers | Polished |
| Functions | Hours, Minutes, Seconds |
| Movement | PF 701 Automatic |
| Water Resistance | 30 M |
| Bracelet Strap | Alligator |
| Clasp Type | 18kt Rose Gold Tang |
| Warranty | 2 Years |
| Gender | Men's |
| Brand | Parmigiani Fleurier |























