
Parmigiani PFC274-0002400-B33002 Metrographe Steel Grained White
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Glass: | Sapphire |
| Back: | Open |
| Shape: | Round |
| Diameter: | 40.00 mm |
| W/R: | 30.00 m |
Dial
| Color: | White |
|---|---|
| Indexes: | Mixed |
| Hands: | Alpha |
Original: $117,024.00
-70%$117,024.00
$35,107.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Glass: | Sapphire |
| Back: | Open |
| Shape: | Round |
| Diameter: | 40.00 mm |
| W/R: | 30.00 m |
Dial
| Color: | White |
|---|---|
| Indexes: | Mixed |
| Hands: | Alpha |























